scroll
2021


29.08.2021
 

Kandidátka do výboru a revizní komise ... ZDE

   


22.08.2021
 

- Aktualizovali jsme databázi nakrytých fen a narozených štěňat ....ZDE
i databázi chovných jedinců...ZDE
- Výsledky z SV ...ZDE a KV ...ZDE pořádané v BRNĚ 2.-3.7.2021

   


11.08.2021
 

Pozvánka na volební členskou schůzi, Pardubice - 11.9.2021 ... ZDE

Kdo má zájem být zvolen a pracovat pro klub ve výboru nebo v revizní komisi, prosím kontaktujte předsedu klubu nejpozději do 22.8.2021, a to buď telefonicky nebo e-mailem.


  Kandidátka bude 14 dní před konáním schůze zveřejněná na klubových stránkách.


03.08.2021
 

Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat. .... ZDE

   


12.07.2021
 

-Propozice na Klubovou výstavu, 28. srpna v Rytířsku u Jihlavy - ZDE

 

-Kdo by chtěl na Klubovou výstavu k našim přátelům do Rakouska, 4. - 5. září ve Wasserschloss Aistersheim, propozice + přihláška

  -Nový termín MR v agility pro naše plamena, uspořádáme 4.9. v Jihlavě při tradičním závodu "Ježkovy voči", propozice ZDE


20.06.2021
 

Dočasné podmínky pro zařazení jedinců do chovu platí od 1.7. do 31.8. již jen pro psy a feny, kteří dosáhli nebo do 31.8. dosáhnou věku 18 měsíců. Mladší jedinci musí od 1.7. splnit standardní podmínky pro zařazení do chovu. ZDE...

 

 


15.06.2021
 

Propozice na páteční Speciální výstavu a propozice na sobotní Klubovou výstavu .
UZÁVĚRKA JIŽ 20.6.

 

 


7.06.2021
 

- Provedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců a evidenci nakrytých fen, narozených štěňat. .... ZDE


 

 


17.05.2021
 

- Připravujeme odloženou SVP z roku 2020 na 2.7.(v pátek odpoledne) a Klubovou výstavu v termínu 3.7.(v sobotu) do Brna v areálu KADLCŮV MLÝN ( https://www.kadlcuvmlyn.cz ).


 

- Členskou schůzi s volbou nového výboru a revizní komise připravíme až na 11.9. Program, místo a čas bude upřesněn. Návrhy do programu a kandidátky můžete zasílat na adresu předsedyklubu.


14.04.2021
 

Vzhledem ke stále nejasné epidemiologické situaci a stále platnému zákazu shromažďování většího počtu osob, přihlašování na výstavy ani propozice nebudou zveřejněny.
Po vyjasnění situace bude stanoven dostatečný čas na přihlášení.

 

 


24.03.2021
 

Aktualizovali jsme databáze

- Chovných jedinců ...ZDE

- Nakryté feny, narozená štěňata ...ZDE

 

 


07.03.2021
 

-Výstavní komise ČMKU nám schválila další přesun puvodni SVP 2020, a to na termin 22.05.2021 do Brna. Pokud vše dopadne dobře a výstavu bude možné uspořádat, připravíme v Brně dvoudenní akci, 22.5. bychom měli speciální výstavu a 23. 5. klubovou výstavu.

-Ve spolupráci s Agility klub Třebíč, plánujeme na 15.5. VI. MR v Agility plemen KCHGB, propozice naleznete na ZDE

 

 


26.02.2021
 

Vzhledem k přetrvávajícím epidemiologickým opatřením, výbor dne 24.2.2021 projednal dočasnou změnu podmínek pro zařazení do chovu s platností od 1.3.2021. Zdůrazňuji, že se jedná o dočasnou změnu, která podle vývoje a rozvolňování celoplošných opatření bude zrušena. O zrušení dočasných podmínek vás budeme informovat. Upravené podmínky pro uchovnění psa nebo feny naleznete ZDE


 

 


02.02.2021
 

Od 1. února 2021 vstupuje v platnost novela zák.č.246/1992 Sb,( ZDE ), na ochranu zvířat proti týrání.

Novela obsahuje požadavek na "evidenční list vrhu" (ZDE ) a informace, které je chovatel povinen předávat nabyvateli štěněte - plati pro štěňata narozená od 1.2.2021.

Na webu Ministerstva zemědělství je vyvěšen závazný vzor "evidenčního listu vrhu" a vysvětlení, jak uvedené a poměrně rozsáhlé formuláře, které se vztahují i na naše chovatele, vyplňovat.

ČMKU se problematikou zabývá a předpokládám, že vydá pro chovatelské kluby metodiku. Doporučuji podrobně přečíst požadavky a zjistíte, že řadu údajů zaznamenáváte v Knize odchovů, v kupní nebo darovací smlouvě a v žádance o registrační čísla nebo přihlášce o zápis štěňat.

A některé tyto údaje nám zákon nařizuje předávat i novému majiteli štěněte.

Stručné info k ELVS: ZDE


 

Vysvětlení k vyplnění k ELVS: ZDE

 


24.01.2021
  ZMĚNA kontaktní adresy PCH. Pozor, poradce chovu změnil svoji adresu, před odesláním dokumentů PCH, proveďte důkladnou kontrolu, zda uvádíte správnou adresu.
 

Nová adresa je již uvedená v kontaktech na výbor KCHGB i ve všech chovatelských dokumentech. ZDE...

 


17.01.2021
  Aktualizovali jsme databáze

Chovných jedinců ZDE..
  Nakryté feny a narozená štěňata ZDE.
 


08.01.2021
  SV - z roku 2020, plánujeme zorganizovat 20. 3. - v Sokolovně, Praha - Řepy. O přihláškách a organizaci výstavy vás budeme ještě informovat.
  Na stránky jsme umístili plánované akce na rok 2021, uvidíme jak to vzhledem k epidemii dopadne :)
2020


16.12.2020
  Plánovaná SVP v Praze se neuskuteční.
V pátek nás čekají znovu opatření podle stupeň PES4, který zakazuje provoz restaurací a opět omezuje počet osob, které se mohou účastnit akce ve vnitřních prostorách na 6.
KHS sama doporučila akci zrušit.
AKTUÁLNĚ VÝSTAVU NERUŠÍME!!!
Budeme v ČMKU hledat alternativní termín (zřejmě konec ledna, půlka února 2021) a všechny přihlášené přesunout.
Pokud by nový termín nevyhovoval, vrátíme pochopitelně výstavní poplatky, případně bychom uvažovali o možnosti dohlášení pro další vystavovatele.
Všem přeji pevné zdraví! Jakub Kadlec

Klubové kalendáře jsou již vyprodané. V následujících dnech budu odesílat kalendáře členům, kteří byli přihlášení na SV. P. Dufek

 

 


08.12.2020
 

  Ve věku 67 let nás navždy opustila paní Marie Velenová, která byla v letech 2009 až 2012 poradcem chovu. V chs. ROXMAVEL se první grifonci narodili v roce 2001.
Čest její památce!
 

 

V následujícím týdnu, obdržíte do svých schránek oblíbené stolní kalendáře. Každý člen dostane dva kalendáře zdarma. Pokud máte zájem o další kusy, pošlete na e-mail dufik@volny.cz zprávu o počtu dalších kalendářů a úhradě na účet klubu. Cena kalendáře 100 Kč + poštovné (cena poštovného 1 - 2 ks 27 Kč). Členové, kteří se budou účastnit KV v Praze, obdrží kalendáře na výstavě. Jiný způsob předání po vzájemné domluvě.
Za celé vedení KCHGB vám přeji krásné a klidné Vánoce a ať rok 2021 prožijeme ve zdraví!
Petr Dufek - předseda

 

 


25.11.2020
  PROPOZICE na SPECIÁLNÍ VÝSTAVU ..... ZDE

  UZÁVĚRKA byla prodloužena do 30.11.2020 a poplatek za 2. uzávěrku byl zrušen.
PŘIHLAŠOVÁNÍ výhradně elektronicky na www.dogoffice.cz
Vzhledem k velmi (opravdu velmi) mírně se zlepšující epidemiologické předpovědi na příští týdny v ČR s pořádáním výstavy 19.12.2020 stále počítáme a chceme být optimističtí, i když pochopitelně za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Jak jistě víte, aktuálně se veškerý náš život řídí maticí MZ ČR, tzv. PES., ale opět případně přesuneme z důvodů tzv. vyšší moci - proto si nechte případně i neděli 27.12. volnou ��
Podrobné informace ZDE
   
 


14.11.2020
  Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat .. ZDE
  Provedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců .. ZDE
 


30.10.2020
  Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat .. ZDE
 


Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat .. ZDE


Provedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců .. ZDE


Provedli jsme aktualizaci evidence NAKRYTÝCH FEN / NAROZENÝCH ŠTĚŇAT ...ZDE


PROPOZICE na KV se zadáním titulu Klubový vítěz a na KV bez zadávání titulu jsou již na stránkách. ZDE...
 


DŮLEŽITÁ INFORMACE: pokud se rozhodnete přihlásit na obě výstavy, je potřeba se na každou v Dogoffice přihlásit individuálně, a také provést 2 rozdílné platby za každou akci. Platební údaje generuje opět DO. Věnujte pozornost propozicím. Již není možné se přihlásit e-mailem nebo korespondenčně.Pro obě akce budou platit zvýšená hygienická pravidla dle aktuální epidemiologické situace v ČR.
PROPOZICE na KV se zadáním titulu Klubový vítěz a na KV bez zadávání titulu jsou již na stránkách. ZDE..
 

DŮLEŽITÁ INFORMACE: pokud se rozhodnete přihlásit na obě výstavy, je potřeba se na každou v Dogoffice přihlásit individuálně, a také provést 2 rozdílné platby za každou akci. Platební údaje generuje opět DO. Věnujte pozornost propozicím. Již není možné se přihlásit e-mailem nebo korespondenčně.Pro obě akce budou platit zvýšená hygienická pravidla dle aktuální epidemiologické situace v ČR.- Provedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců .. ZDE
 

- Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat .. ZDE

- Připravujeme dvoudenní klubovou výstavu v termínu 29. - 30.8.2020 na výstavišti v Mladé Boleslavi, rozhodčí paní Voláriková a pan Bušta.
Jakmile budeme mít připravené propozice, umístíme je na web.- Provedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců .. ZDE
 

- Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat .. ZDE


Ve věku 90ti let nás opustila paní Libuše Ubrová, mezinárodní rozhodčí, propagátorka našich klubových plemen a čestná členka našeho Klubu.
Čest její památce!
 


-Vzhledem k vyhlášeným opatřením v ČR, rozhodl výbor klubu o zrušení plánované Klubové výstavy v Praze, areálu Hagibor. Budeme se snažit výstavu naplánovat v náhradním termínu.
 

Výstavní poplatky vám budou vráceny.

-Zpráva poradce chovu.
Prosím všechny chovatele a majitele grifonků a brabantiků, aby v současnosti, kdy probíhá nouzový stav v ČR kvůli nákaze koronaviru, neposílali žádné zásilky doporučeně, abych nemusela jezdit na poštu. Na hlášení vrhu a krytí, používejte e-mail. Dnes jsem vyzvedla 3 dopisy a na poště v současnosti žádné dalším nemám. Pokud jste ještě nějakou zásilku poslali, odložím její doručení na nejdelší možnou dobu, což je 30 dní. Věřím, že se situace brzy uklidní a vše bude fungovat jako doposud.

Děkuji za pochopení PCH Kamila Nevšímalová

Nově uložené výsledky z výstav 2019 - Výsledky z výstav


Provedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců .. ZDE
  Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat..ZDE

V sekci VÝSTAVY A AKCE naleznete propozice a přihlášku na klubovou výstavu se zadáváním titulu KV..ZDE


Zvýšení poplatků platí od 1.1.2020 to znamená, pokud zasíláte poplatky, zasílejte je dle platné sazby pro rok 2020, i když se například štěňátka narodila v roce 2019.


Všem členům a příznivcům grifonků a brabantíků, přejeme krásný a úspěšný rok 2020!
 

- Provedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců .. ZDE

- Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat ..ZDE

- Poradkyni chovu zasílejte všechny zprávy, chovatelské dokumenty apod. jen poštou a to do odvolání. Bohužel, má poškozený počítač. Pokud jste v posledních dvou týdnech, tj. od 1.1. 2020 poslali paní Nevšímalové korespondenci e-mailem, pošlete ji dokumenty znovu poštou. Omlouváme se a děkujeme za porozumění.Členská schůze odsouhlasila navýšení členského příspěvku a poplatků od 1. 1. 2020 Aktuální výše příspěvku a poplatku naleznete ZDE
 

Pokud jste někdo už čl. příspěvek na rok 2020 uhradil, prosím o úhradu doplatku.

Vložen zápis ze členské schůze, zpráva předsedy, zpráva PCH, plán akcí 2020.
Vše naleznete ZDE

Vložen plán akcí 2020. Vše naleznete ZDE
Provedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců .. ZDE
 


Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat ..ZDE

V sekci VÝSTAVY A AKCE naleznete rozpis kruhu a seznam vystavovatelů na klubovou výstavu se zadáváním titulu KV.

Pozvánka na členskou schůzi ... ZDEProvedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců .. ZDE
 


V sekci VÝSTAVY A AKCE je dopleněná Online přihláška na klubovou výstavu ... ZDEProvedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců .. ZDE
 


Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat ..ZDE

V sekci VÝSTAVY A AKCE už naleznete propozice a přihlášku na klubovou výstavu se zadáváním titulu KV. POZOR - výstava bude až 24.11. v Kongresovém centru BVV, posuzovat přijede paní Zdenka Jílková. Online přihláška ještě není aktivní, zatím zasílejte přihlášky e-mailem nebo korespondečně.

Členská schůze se bude konat 24.11. po ukončení klubové výstavy v Kongresovém centru BVV. Program bude zveřejněn později.-Provedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců ... ZDE
  -Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat … ZDE


Seznam vystavovatelů a rozpis kruhu pro KV v Chotěbuzi naleznete .... ZDE


Provedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců .. ZDE
  Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat ..ZDE


Přihláška a propozice na Klubovou výstavu - Chotěbuz 6.7.2019 ..... ZDE
  Předsednictvo ČMKU na zasedání dne 16.4.2019 schválilo naše kandidáty do odborných komisí. Ke zvolení blahopřejeme:
a) panu Rostislavovi Soukupovi - komise pro chov a zdraví
b) panu Jakubovi Kadlecovi - výstavní komise


Provedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců .. ZDE
 
Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat..ZDE

V sekci VÝSTAVY A AKCE už naleznete obsazení kruhu a seznam vystavovatelů na SPECIÁLNÍ VÝSTAVU !!! ..ZDE


Provedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců .. ZDE
 

Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat ..ZDE


-Provedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců .. ZDE
 


-Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat .. ZDE

 


Aktualizace chovných jedinců
 

Aktualizace plánu akcí na rok 2019

 


Propozice a přihláška na speciální výstavu - Memoriál Františka Pěničky .... ZDE
  Výsledky z Klubové výstavy ze dne 8.12.2018 ..... ZDE


Byla provedená aktualizace chovatelských databází .... naleznete v menu CHOV
   


Ve fotogalerii je vložené album z klubové výstavy z Prahy 8.12.2018, kdo se chcete podělit o své fotky, můžete je přidat do alba.
   


Provedli jsme aktualizaci evidence chovných jedinců .. ZDE
  Provedli jsme aktualizaci evidence nakrytých fen a narozených štěňat...ZDE


Rozpis kruhů na KV a seznam vystavovatelů naleznete ...... ZDE


Nova aktualizace databází - narozených štěňat, nakrytých fen, chovných jedinců.


Přihlášku a propozice na Klubovou výstavu pořádanou v Praze 8.12.2018 naleznete ZDE
 

Milí členové klubu, blíží se konec roku a bude čas na tvorbu nové ročenky. Proto bych chtěl požádat, kdo se chcete podělit o zkušenost, úspěch či jen zážitek, posílejte příspěvky, články a fotky na adresu dufik@volny.cz. Rovněž přivítám vaše názory na obsah ročenek. Zajímalo by mě, co v ročenkách schází a co se naopak líbí. Pošlete články, které jste uveřejnili v jiných periodikách nebo na blogu.


-Nova aktualizace databází - narozených štěňat, nakrytých fen, chovných jedinců.
 

-Děkujeme všem, kteří přidali fotografie z Klubové výstavy z Konopišti do alba, fotografie naleznete nyní ve fotogalerii ZDE


-Aktualizovali jsme evidenci chovných jedinců a nakrytých fen + narozených štěňat.
 

-Upozorňujeme majitele, kteří připravují své pejsky a fenky k uchovnění, aby prováděli vyhodnocení profilu DNA výhradně v laboratoři GENOMIA.


-Akualizovaná evidence chovných jedninců ......ZDE
 

-Aktualizovaná evidence nakrytých fen + narozených štěňat ...... ZDE


-Výsledky z Klubové výstavy naleznete ..... ZDE
 

-Prosíme vystavovatele, kteří se s námi chtějí podělit o fotografie z Klubové výstavy na Konopišti, můžou fotografie nahrát na adresu .... https://photos.app.goo.gl/2LEC3BuJLPL18N6e9 později přidáme odkaz do fotogalerie na klubových stránkách.
-Upozorňujeme členy klubu, že do 14.9.2018 ještě mohou zasílat fotografie do našeho kalendáře 2019. Konečný výběr fotografií provádí zhotovitel kalendáře. Každý člen obdrží 2 kalendáře zdarma.


-Obsazení tříd na klubové výstavě a seznam vystavovatelů neleznete v sekci VÝSTAVY A AKCE.

 

-Snažíme maximálně zjednodušit administrativu okolo krytí - JAK NA TO najdete v sekci KE STAŽENÍ - Krytí


Žádosti o uchovnění opět zasílejte na adresu PCH, paní Kamile Nevšímalové. Z důvodu zjednodušení administrativy dochází k převedení evidence chovných jedinců zpět do kompetence PCH. Na klubových stránkách je již nový formulář z adresou PCH.
 


Byla provedena aktualizace chovných jedinců.


Vložili jsme přihlášku a propozice na KLUBOVOU VÝSTAVU, uzávěrka přihlášek je 12.8.2018. Výstavu uspořádáme na KONOPIŠTI !! Všechny informace nalezneta v sekci Výstavy a akce.
 

Byla provedená aktualizace chovných jedinců ..... ZDE


Na členské schůzi byli zvoleni navržení kandidáti do výboru i revizní komise. Výbor v dalším období bude pracovat ve stejném složení a v revizní komisi je nově paní Renata Valagiani.
 

Členská schůze rovněž schválila navržené změny Stanov a Zápisního řádu.
Schválené Stanovy i Zápisní řád je už vložen na klubových stránkách, rovněž i změna v revizní komisi, plán akcí 2019.

Aktualizovali jsme evidenci chovných jedinců ..... ZDE- Členská schůze se bude konat 9.6.2018 v Hotelu Merkur v České Lípě od 14 hodin, Pozvánku a další informace naleznete .... ZDE
 

- Vloženy nové aktualizace chovných jedinců i narozených štěňat.

- Výsledky se Speciální výstavy 2018 naleznete .... ZDE


Aktualizovali jsme evidenci chovných jedinců a evidenci nakrytých fen, resp. narozených štěňat. Více v menu CHOV
 

Blíží se volební členská schůze, prosíme všechny, kteří mají zájem kandidovat do výboru nebo revizní komise, aby zaslali svůj návrh. Rovněž zaslílejte podněty k programu členské schůze.


Zveřejněn seznam přihlášených psů + seznam majitelů na Speciální výstavu v Ostravě pořádnou 7. 4. 2018 při NVP na výstavišti Černá louka. Prosíme o důslednou kontrolu a v případě nesrovnalostí nás obratem kontaktujte.
 

Vstupní listy budou postupně rozesílány výhradně emailem od 1.dubna.
Začátek posuzování posunut od 10:00.
Pořadí posuzování plemen v kruhu: brabantík - bruselský grifonek - belgický grifonek


Speciální výstava, 7.4.2018 v Ostravě:
 
Z důvodů nízkého počtu přihlášených jedinců se ruší zvýšený poplatek za 2. uzávěrku a zůstává stejný jako pro 1. uzávěrku. Termín uzavření přihlášek je nezměněn, 17.3.2018.

Upozornění: DogOffice tuto změnu neumí rozlišit, pro výpočet poplatku využijte ceník dle platných propozic.
Výstavní výborByla provedená aktualizace evidence chovných jedninců ....... ZDE
 


Vložena aktuální evidence nakrytých fen a narozených štěňat, informace k 17.2. více ...ZDE
 


•SPECIÁLNÍ VÝSTAVA - OSTRAVA, propozice a přihlášku naleznete ZDE
 
•Aktualizovali jsme evidenci nakrytých fen a narozených štěňat .... ZDE
 
•ČMKU pořádá ve spolupráci s laboratoří VEMODIA přednášku na téma: "Nejnovější poznatky o monogenně podmíněných genetických chorobách a uzvířat v zájmových chovech, více ZDE


Aktualizovaná evidence chovných jedinců ..... ZDE
 

Genomia pro registrované Kluby archivuje vzorky ZDARMA. Změna oproti původně zveřejněné informaci, Výbor Klubu se zamyslí nad využitím Fondu pro zdraví.

 Změna kontaktní adresy paní Vokounové, podklady k uchovnění zasílejte na adresu M.J.Lermontova 175, 160 00 Praha 6.
 

Výbor rozhodl s platností od 1.12.2017 o změně laboratoře určené pro rozbor profilu DNA. Změna vyplývá z vašich připomínek a poznatků a byla vybraná laboratoř Genomia. Podmínky, cena, žádost a další informace naleznete na http://www.kchgb.eu/chov.htm nebo http://www.kchgb.eu/ke_stazeni.htm nebo přímo na https://www.genomia.cz/cz/. V průběhu prosince a ledna, můžete pro uchovnění předložit profil DNA provedený buď ve stávající laboratoři nebo v laboratoři Genomia

 


-Byly aktualizované evedence chovných jedinců, narozených štěňat - nakrytých fen ..... více naleznete na záložce CHOV
 

-Výsledky ze Speciální výstavy včetně závěrečných soutěží a výsledky Klubové výstavy z Ostravy naleznete na VÝSLEDKY Z VÝSTAV

 
-Ve FOTOGALERII se můžete podívat na záběry z Klubové výstavy.
  -Připravujeme Ročenku 2017, prosím zasílejte články se svými zážitky nebo zkušenostmi s grifonky a brabantíky, které jste prožili v letošním roce. Rovněž budeme rádi za fotky ať už z výstav nebo jen tak z života :) Uzávěrka příspěvků do 22.12.2017.
   
   


Aktualizovali jsme evidenci chovných jedinců..... ZDE
 

Celkový přehled vystavovatelů na SV a obsazení kruhů najdete na "Výstavy a akce".
Těšíme se na vás.

 


Přečtěte si vyjádření Generálního finančního ředitelství k používání EET v chovu psů. ZDE
 

Byla aktualizovaná databáze nakrytých fen a narozených štěňat. ZDE

 Zveřejněn předběžný rozpis přihlášených psů + seznam majitelů. Prosíme o důslednou kontrolu. V případě chyby nás obratem kontaktujte.
Informace k výstavě a rozpis posuzování bude zveřejněn týden před výstavou a zaslán ve vstupním listu.
 
Klub pořádá seminář na téma "Genetika a barvy u grifonků a brabantíků" a to 11.listopadu 2017, Hotel Olšanka, Praze 3, zahájení ve 13,30 hod,.
Přednášející Marko Salmela, SF (CHS Blue Bays).
Přihlásit se můžete e-mailem na seminar@brabantik.cz do 8.11.2017.
Počet míst je omezen.
 


Aktualizované evidence chovných jedinců a nakrytých fen + narizených štěňat. vše naleznete na záložce CHOV.

  Kalendáře na rok 2018 jsou již k dispozici, každý člen obdrží 1 ks zdarma, další kalendáře si může zakoupit za 95 Kč / ks a vyzvednout buď osobně u předsedy, kdo je z okolí, nebo na Speciální výstavě v Praze nebo kalendář koncem roku dostanete poštou.
   
 

 

KCHGB - Klub chovatelů grifonků a brabantíků